Śledź nas
Centrum Edukacji
 1. Administratorem danych osobowych jest Dr Irena Eris SA, ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, e-mail: Instytuty.Biuro@DrIrenaEris.com
 2. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysyłki newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego wysyłkę. Dane będą przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych
 3. Dane będą przechowywane do czasu wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jest tożsame z wypisaniem się z subskrypcji.
 4. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
 5. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, określonego szczegółowo w pkt. 2, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Przysługuje mi także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
 7. W związku z tym, iż wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Danych Osobowych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.

Administratorem danych osobowych jest Dr Irena Eris SA, ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, e-mail: Instytuty.Biuro@DrIrenaEris.com

 1. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysłania wiadomości elektronicznej do Administratora. Dane będą przetwarzane przez Administratora w następujących celach wysyłki wiadomości elektronicznej do Administratora, celach marketingowych, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych
 2. Dane będą przechowywane do czasu realizacji korespondencji, wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych, chyba, że prawo Unii lub prawo krajowe nakazują przechowywanie danych osobowych przez dłuższy okres.
 3. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
 4. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, określonego szczegółowo w pkt. 2, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 5. Przysługuje mi także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
 6. W związku z tym, iż wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Danych Osobowych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.
Wyrażam zgodę

O nas

Szanowni Państwo

Pragniemy dzielić się z Państwem naszym doświadczeniem, które zdobyliśmy przez 35 lat funkcjonowania w branży kosmetycznej. Wiedza, innowacje, zaawansowanie technologiczne i badania naukowe są nieodłącznymi elementami naszej działalności. Wszystko, co robimy czynimy z pasją i oddaniem, dlatego też stworzyliśmy unikalne miejsce - Centrum Edukacji Dr Irena Eris. Współpracujący z nami eksperci, lekarze i profesjonaliści z obszaru kosmetologii są twórcami wyjątkowego programu edukacyjnego, dzięki któremu podniosą Państwo swoje kwalifikacje praktyczne i biznesowe.

Wiedza to wartość, którą trzeba się dzielić z innymi. Mamy świadomość, że nasze sukcesy na rynku kosmetycznym w Polsce i poza jej granicami oraz wieloletnie doświadczenie zobowiązują nas do przekazywania naszego know-how, które pomoże Państwu w realizacji własnych marzeń.

Serdecznie pozdrawiam, Irena Eris

NASZE DOŚWIADCZENIE TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

Centrum Edukacji Dr Irena Eris zostało stworzone dla kosmetologów i kosmetyczek, osób w trakcie nauki zawodu oraz właścicieli salonów kosmetycznych stawiających na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności praktycznych. To również placówka dla osób, które planują prowadzenie własnych salonów oraz wszystkich, którzy chcą wrócić do branży po dłuższych przerwach w życiu zawodowym. Placówka zapewnia zdobycie wiedzy pod opieką profesjonalistów z zakresu dermatologii, kosmetologii oraz biologów i specjalistów Centrum Naukowo - Badawczego Dr Irena Eris oraz praktyków z zakresu marketingu, zarządzania i psychologii. Autorski program Centrum Edukacji Dr Irena Eris zapewnia rozwój zawodowy na najwyższym poziomie.

Od ponad 20 lat prowadzimy prestiżową sieć Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. W naszych placówkach realizujemy filozofię indywidualnego podejścia do klienta. Stworzyliśmy unikalne standardy obsługi klienta oraz autorskie techniki zabiegów kosmetycznych. Duży nacisk kładziemy na profesjonalizm personelu. Tylko przez ostanie 3 lata wyszkoliliśmy ponad 500 osób.

CO NAS WYRÓŻNIA

• Posiadamy 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu sieci Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, dzięki czemu dysponujemy szeroką wiedzą branżową.
• Realizujemy unikalny, nowoczesny, autorski program nauczania.
• Stawiamy duży nacisk na praktykę.
• Warsztaty odbywają się w komfortowych warunkach, w małych grupach. Każdy uczestnik pod opieką instruktora może samodzielnie przećwiczyć wszystkie czynności.
• Podczas warsztatów zapewniamy dostęp do najwyższej jakości produktów profesjonalnych marki Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL oraz kosmetyków kolorowych Dr Irena Eris.
• Nasza kadra to grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Centrum Edukacji Dr Irena Eris zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, co daje możliwość starania się o dofinansowanie kursów przez urząd pracy.

 

Cele kształcenia

 • Skuteczne kształcenie z zakresu najnowocześniejszych osiągnięć kosmetologii, biznesu oraz obsługi Klienta.
 • Przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej dla utrzymania najwyższych standardów pracy w zawodzie kosmetyczki i kosmetologa.
 • Praktyczna wiedza z zakresu wykonywania zaawansowanych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało.
 • Praktyczna wiedza z zakresu wykonywania zaawansowanych zabiegów kosmetycznych w oparciu o najnowsze technologie Hi-Tech na twarz i ciało.

Uczestnik może skorzystać z pojedynczego szkolenia zgodnie z jego przeznaczeniem lub zdecydować się na zdobywanie wiedzy w szerszej perspektywie, rozpoczynając od 1 etapu BASIC poprzez 2 etap ADVANCED kończąc 3 etapem PREMIUM.

Kończąc naukę otrzymujesz:

 • Certyfikat Centrum Edukacji Dr Irena Eris, potwierdzający uczestnictwo w poszczególnych szkoleniach.
 • Certyfikat ukończenia kursu na wzorze MEN.
zobacz ofertę

ŚWIAT DR IRENA ERIS

Dr Irena Eris to marka zbudowana przez Irenę Eris – doktor farmacji. Od lat jest ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha.

Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju.

ODKRYJ ŚWIAT DR IRENA ERIS

KOSMETYCZNE INSTYTUTY DR IRENA ERIS

W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oferujemy bogaty program zabiegów dostosowany do różnorodnych potrzeb. Stale wzbogacamy go o nowe atrakcyjne propozycje, wykorzystując aktualną wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, włączając innowacyjny sprzęt, wykorzystujący nowoczesne technologie Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System. Skuteczność zabiegów i produktów została poparta badaniami w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris, na każdym etapie ich tworzenia.

więcej

Dr Irena Eris BEAUTY CARE

Oferta skierowana do salonów kosmetycznych. Program autorskich zabiegów Dr Irena Eris BEAUTY CARE, został stworzony na bazie preparatów PROSYSTEM PROFESSIONAL. Gwarantuje indywidualne podejście do różnorodnych potrzeb każdego rodzaju skóry. To oferta obejmująca zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, w których wykorzystano trendy nowoczesnej kosmetologii, a ich skuteczność została poparta badaniami w Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris.

więcej

(22) 701 29 00

Zadzwoń do nas